/Files/images/pdpisi/мето.скарбничка.gifУ цьому розділі ви можете знайти методичні рекомендації по предметах, розробки уроків, презентації та інші напрацювання вчителів нашої школи.

/Files/images/kartinki/методички.gif


Заголовок 4

/Files/images/kartinki_2/2017/Система.jpg Укладачі: Караповська І.В., директор школи, вчитель-методист,Караповська О.В., заступник директора з НВР, старший вчитель, Цибулько О.І., заступник директора з ВР, спеціаліст І кваліфікаційної категорії Кривоозерської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Кривоозерського району Миколаївської області

У брошурі розкрито поняття «обдарованої дитини», особливості організації навчання та виховання обдарованих дітей в умовах сільської школи. Брошура містить структуру роботи вчителя з обдарованими дітьми, систему роботи вчителя з розвитку творчої особистості та рекомендації для вчителів та батьків.

/Files/images/kartinki_2/2017/Матчворк.JPG Осіпенко Юрій Віталійович керівник Кривоозерського районного методичного об’єднання учителів трудового навчання, учитель трудового навчання та інформатики, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії Кривоозерської ЗОШ І-ІІІ ст. №2.

У посібнику подані розробки варіативного модуля: «Технологія матчворку (конструювання із сірників)». Запропоновані доробки допоможуть учителям технологій зробити уроки цікавими, пізнавальними та методично насиченими.
Посібник розрахований на вчителів трудового навчання та технологій.
/Files/images/kartinki_2/2017/Клавіші.JPG Осіпенко Юрій Віталійович учитель інформатики та трудового навчання , спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії Кривоозерської ЗОШ І-ІІІ ст. №2

У посібнику описано можливості використання на клавіатурі «гарячих» клавіш та комбінацій клавіш для швидкого виклику більшості функцій управління комп'ютером. Посібник розрахований на користувачів для яких, комп’ютер потрібен для щоденної роботи з текстом, графікою, файлами та ін., він може допомогти зробити робочий процес швидким та ефективним.
В залежності від версії операційної системи, встановленої на Вашому комп’ютері, деякі комбінації клавіш можуть бути недоступними.

/Files/images/kartinki_2/2017/Поради.JPG Осіпенко Юрій Віталійович учитель інформатики та трудового навчання , спеціаліст вищої кваліфіка-ційної категорії Кривоозерської ЗОШ І-ІІІ ст. №2

Даний посібник розрахований на учителів інформатики. Тут можна знайти цікаві поради, опис необхідних програм для комп'ютерного класу, які допоможуть учителю зробити свою роботу більш простою, сучасною і цікавою. При цьому скорочу-ють час на обслуговування комп'ютерів, підготовку та проведення уроків.
/Files/images/kartinki_2/2017/Осіпенко.JPG Осіпенко Юрій Віталійович учитель інформатики та трудового навчання , спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії КривоозерськоїЗОШ І-ІІІ ст. №2

Даний посібник є продовженням посібника «Корисні поради учителю інформатики», розрахо-ваний на учителів інформатики. Тут можна знайти цікаві поради, опис необхідних програм для комп'ютерного класу, які допоможуть учителю зробити свою роботу більш простою, сучасною і цікавою. При цьому скорочують час на обслуго-вування комп'ютерів, підготовку та проведення уроків.
/Files/images/kartinki_2/2017/Брагар.JPGБрагар О.М., Використання інформаційно-комунікаційних технологій на уроках природничо-математичного циклу. Методичний посібник - Криве Озеро: Кривоозерська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2. – 2015. - 28 с.

У роботі приділена увага аспектам підготовки вчителів до використання інформаційно -комунікаційних технологій у навчально-виховному процесі на уроках природничо-математичного циклу. Робота призначена для керівників методичних об’єднань та вчителів природничо-математичного циклу.
/Files/images/kartinki_2/2017/Метод.JPG Бундаківська С.І., вчитель фізики та математики Кривоозерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2,керівник районного методичного обєднання вчителів фізики.

Посібник містить методичні рекомендації використання методу проектів при вивчені фізики та цікаві приклади проектів, які сприяють формуванню творчої особистості.
/Files/images/kartinki_2/profsplka/Крижанівська.JPG Крижанівська О.В., Діяльнісний підхід до формування ключових компетентностей учнів на уроках хімії. Методичний посібник – Криве Озеро: Кривоозерська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2

У роботі обґрунтовано впровадження діяльнісного підходу до формування ключових компетентностей учнів у навчально-виховному процесі на уроках хімії.
Робота призначена для керівників методичних об’єднань та вчителів хімії.

/Files/images/kartinki_2/2017/Люда.JPGОсіпенко Л. В., вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель Кривоозерської ЗОШ І – ІІІ ст. №2 Кривоозерської районної ради Миколаївської області.

У посібнику представлені матеріали з досвіду роботи вчителя щодо впровадження методик технології розвитку критичного мислення на уроках математики, як важливого елементу продуктивної технології навчання. Вони сприяють формуванню ключових компетентностей особистості молодшого школяра.


Кiлькiсть переглядiв: 514

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.