/Files/images/pdpisi/про з друд.gif


Нові програми з трудового навчання.
Пропозиції щодо вдосконалення

25 січня 2012 року заступник Міністра освіти і науки, молоді та спорту Борис Жебровський провів нараду з авторами навчальної програми з трудового навчання в рамках робочих зустрічей із розроблення нових навчальних програм для 5-9 класів.

Окрім загальних вимог, які ставить Міністерство до проектів програм, як то: розвантаження змісту, визначення чітких вимог до обсягу знань, якими має володіти випускник 9-го класу, закладення здоров’язбережного змісту, дотримання принципу толерантності та патріотизму, на нараді розглядалися питання співпраці з батьками. Саме трудове навчання має можливість сприяти зближенню дітей та батьків під час спільного виконання навчальних проектів.

Також під час наради було прийнято рішення про проведення Всеукраїнської педагогічної ради вчителів трудового навчання, на якій і пройде громадський захист майбутньої програми. Раду планується провести на початку квітня.

Голова робочої групи завідувач кафедри методики навчання та управління навчальними закладами Національного університету біоресурсів і природокористування України, доктор педагогічних наук Віктор Сидоренко відзначив, що така нарада напередодні розроблення навчальних програм проводиться вперше та має позитивно позначитись на якості майбутніх проектів, оскільки Міністерство визначило чіткі вимоги до програм, а не лише загальні декларації.

Кiлькiсть переглядiв: 261

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.