/Files/images/pdpisi/традиц.gif

У школі проходить багато заходів та свят. Сформовані свої традиції. Познайомтесь з ними./Files/images/31-1.JPG

1 ВЕРЕСНЯ

Зустріч зі школою, вчителями, друзями. На це свято приходить багато гостей. Звучать привітання, виступи учителів, батьків, гостей. Лунає перший дзвоник і починається навчальний рік.

/Files/images/Bitmap-0.JPG

СВЯТО КВІТІВ ТА УРОЖАЮ

Щороку звичайнісінького осіннього дня до школи приходить в гості жовтобокий господар городу - Гарбуз та вся його родина. «Чудо з нашого городу» - саме таку назву мають виставки , яка і відбуваються в нашій школі в жовтні.

Дитячі фантазії радують серце кожного своєю неповторністю та красою. Ось ми бачимо композицію з осінніх квітів, а ось - цілий гарбузовий кошик червонобоких яблучок. Ніжні лебідки підняли свої тендітні крила. І хто б міг подумати, що зроблені вони з смачних, соковитих яблук!

А ось на таці любується ціле сімейство колючих їжачків, які , ніби наші маленькі діточки, прийшли помилуватися красою світу дитячих мрій.

Чарує різномаїттям кольорів осінній ліс - дитячі аплікації з осіннього листя з використанням насіннячка овочів та фруктів. Ваблять своєю казковістю та неповторністю дитячі картини , створенні з природного матеріалу. Здається, що умілі рученятка дітей використали в своїх шедеврах всі дари осені-чарівниці.

А ось - цілий візок смачних гостинців від щедрої красуні: жовтозуба кукурудза, соковита морквинка, червонобокий бурячок, рум’яні яблучка, смачний гарбуз, круглобока картоплинка, зубастий часничок, вередлива цибулинка, корисні горішки та зеленоголова капустинка, золотаві грона горобини та червоні китяги калини. А оберігають всі смачні, щедрі дари осені-трудівниці маленькі наглядачі - кумедні домовички, зроблені дитячими рученятами.

Запрошуємо і вас на гостину до гарбузової родини та щедрої красуні-осені.

/Files/images/DSC03207.JPG

ДЕНЬ УЧИТЕЛЯ

Красива осінь вишиває клени, а перший день жовтня дарує нам тепле і радісне свято - День учителя. Учитель-одна з найважливіших професій. Вона для обраних. До вчителя ідуть зі своїми болями і радощами, черпають сили для підкорення нових висот, бо він заглядає у минуле, живе у сьогоденні, прокладає місток у майбутнє.

Яке ж серце потрібно вчителеві, щоб рік у рік щоденно віддавати його учням, і якою має бути любов до дітей у його добрій, терпеливій нестаріючій душі.

Саме таким -люблячим, добрим і справедливим, закоханим у свою справу вчителям присвячується святковий концерт, який відбувається щорічно в перший тиждень жовтня у стінах нашої школи. Вчителів вітають їх вихованці піснями, віршами, щирими вітаннями.

/Files/images/getImage (36).jpg

ПОСВЯТА В ШКОЛЯРІ

"Вчора були малюки, а сьогодні - байдівці" Свято для першокласників. Це традиційне шкільне свято, на якому першокласників приймають у шкільну родину. Цей день обов’язково настає для кожної людини, але буває один-єдиний раз у житті. Може тому він такий хвилюючий. Хвилюються всі: і мама, і тато. Раз у раз підносить до очей хусточку схвильована бабуся. Насуваючи на себе веселу бадьорість, метушиться дідусь. І, звичайно, хвилюєшся ти. Ще б пак! Від сьогодні починається для них нове шкільне життя.

/Files/images/Bitmap-1(1).JPG

НОВОРІЧНИЙ КАРНАВАЛ

Це найдовгоочікуваніше та найулюбленіше свято. Для молодших школярів проводиться веселий бал-маскарад, на якому діти співають, танцюють, читають вірші, представляють свої костюми і, звичайно, отримують призи та подарунки від Діда Мороза і Снігуроньки.

А старшокласники готують святковий концерт "Новорічний карнавал", після якого розважаються на дискотеці.

/Files/images/PC220999.JPG

А на наступний день - настають зимові канікули.

ПОСВЯТА В СТАРШОКЛАСНИКИ

У нашій школі є чудова традиція: святково приймати учнів дев’ятих класів до старшої школи. Десятикласники з цієї нагоди організовують захоплюючу розважальну програму. Тут місце всьому: і танцям, і пісням, імпровізації та конкурсам. У різноманітних випробуваннях вони намагаються перевірити готовність головних винуватців свята отримати важливий титул «Старшокласник».

/Files/images/getImage (6).jpg

ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Це свято, що відзначається щороку 22 січня в день проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. До цього свята в нашій школі проводяться відповідні заходи: книжкові виставки, виховні години, виставка малюнків та засідання круглого столу.

Потрібно відмітити, що в учнів нашої школи активна життєва позиція. Їх цікавлять питання розвитку демократії в країні, історичні корені державного устрою нашої держави.

/Files/images/getImage (13).jpg

ДЕНЬ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА

14 лютого у нашій школі проходить святкування Дня Святого Валентина.

Відбуваються цікаві змагання на визначення кращих пар Дня Святого Валентина серед учнів-СТАРШОКЛАСНИКІВ. Учасники дійства демонструють свої вміння і ерудицію у різних конкурсах.

Кожна пара отримує грамоту і солодкий приз. Також працює поштова скринька для поздоровлень, які потім поштарі розносять по класам.

/Files/images/getImage (27).jpg

МАСЛЯНА

Так вже історично склалося, що українці найбільш прихильний до Християнської віри народ, разом з тим і найбільше зберіг і закарбував у неповторному фольклорі духовні скарби своїх пращурів.

Яскравим свідченням такого поєднання є традиційне феєричне фольклорно-мистецьке дійство - святкування Масляної в нашій школі

А яка ж Масляна без його величності вареника. Незважаючи на масовість заходу, цього українського делікатесу, так само як і рум'яних як весняне сонце млинців та солодкого запашного узвару вистачає на всіх.

Кульмінацією свята перемоги весни стає спалення опудала Зими. Справжню радість участю у стрімкому хороводі навколо палаючої «потвори» демонструють всі присутні

/Files/images/DSC00632.JPG

8 БЕРЕЗНЯ

8 Березня. Саме в цей день людство вшановує жінку, жінку - матір, жінку - світоч, жінку - трудівницю, жінку - берегиню життя на землі.

Мати... Це перше слово яке з радістю та усмішкою вимовляє дитина. Мати - корінь життя, та квітка, промінь якої ніколи не в'яне, а розцвітає з плином літ все ясніше. Міцно тримає жінка квітку життя, затуляючи її тендітний вогник від подиху вітру, подиху зла.

Коли настає весна і на вулицях з’являються перші весняні квіти, в кожному домі, селі і місті відзначається велике свято - Міжнародний день - 8 - Березня.

Ось і учні нашої школи в цей чудовий, сонячний день вітають жінок, вчителів, мам, сестричок із святом і дарують всім незабутній концерт.

/Files/images/P3071390.JPG

ДЕНЬ САМОВРЯДУВАННЯ

Pоль учнівського самоврядування набуває неабиякого значення в сучасному суспільстві, яке досить стрімко розвивається. Навчитися жити і працювати в умовах демократії - вимога часу. Безперечно, навички управління суспільством стануть надбанням людини. Вміння управляти це талант, який треба розвивати. Можливості зробити це в нас є.

З метою профорієнтації та формування активної життєвої позиції старшокласників та реалізації їх лідерського потенціалу, виховання інтелектуально і духовно розвиненого підростаючого покоління, традиційно 7 березня в нашій школі проходить День учнівського самоврядування, в рамках якого учні 11класів організовують заміни вчителям і виконують їхні обов’язки.

/Files/images/getImage (1).jpg

ПРОЩАВАЙ БУКВАРИК

Свято для першокласників. Це традиційне, сімейне свято, на якому першокласники прощаються зі своїм першим і головним підручником - Буквариком. До цього свята готуються всі: першокласники показують чому вони навчилися та представляють веселу Абетку; старшокласники вітають молодших школярів та розповідають про нових друзів - підручники Читанка, Рідна мова. Батьки пишаються своїми дітьми та фіксують це свято на фотоплівку для історії.

/Files/images/Bitmap-2.JPG

ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ

Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1941-1945 рр. Щороку в травні ми відзначаємо День перемоги.. Цей день залишиться для нас завжди затьмареним від гіркоти втрат і осяяний сонцем Перемоги. Його наближували, як могли, люди, котрим було дуже нелегко в ті воєнні літа і яким найважче сьогодні. У довічному боргу наше покоління і перед тими ветеранами війни, кому пощастило пройти через горнило битв і дожити до світлого Дня Перемоги. Все менше їх залишається в життєвому строю. Але вони пам'ятають ті страшні часи, хоч часто їм і не хочеться про них згадувати.

/Files/images/DSC02791.JPG

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

Це традиційне свято завжди проходить урочисто і водночас душевно. Лунає величний Гімн України, вноситься Державний Прапор України і звучать теплі і добрі слова привітань гостей, вчителів, батьків. На цьому святі кращі учні нагороджуються Грамотами, Дипломами за участь в олімпіадах, в роботі МАН, в шкільному житті.

/Files/images/P6230002.JPG

ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР

Промайнув навчальний рік, наче комета на небосхилі, закінчилися випускні іспити і ось він - довгоочікуваний випускний вечір. Атестати вручені, випускників вітають почесні гості, директор школи, учителі, батьки. Потім розпочинається остання шкільна дискотека, після якої випускники ідуть зустрічати світанок свого нового дорослого життя.

/Files/images/P6230032.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 340

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.